Vyninė

Norime Jus pakviesti į mažą, bet jaukią vyno ir aliejaus krautuvėlę, įsikūrusią viešbučio patalpose. Prekiaujame ispaniškais, prancūziškais ir itališkais vynais, taip pat ispanišku alyvuogių aliejumi "Oleaurum". Šis aliejus yra, ko gero, geriausias Extra Virgin (ypač tyras) alyvuogių aliejus pasaulyje, kuris yra rūpestingo auginimo, atrankos ir gamybos proceso rezultatas iš Arbequina rūšies alyvuogių. Arbequina alyvuogės yra renkamos rankomis, esant pačiu tinkamiausiu nokimo momentu ir spaudžiamos tą pačią dieną. Taip įgyjamas nuostabaus vaisių skonio ir aromato balansas. Šio aliejaus galite įsigyti būtent pas mus, todėl laukiame Jūsų visų, vyno - aliejaus parduotuvėlėje.

Pas mus galite įsigyti vynų iš Katalonijos. Tai vienas iš svarbiausių vyndarystės regionų Europoje. Šioje provincijoje yra 11 užregistruotų vynuogininkystės regionų, tai Priorat, Mantsant, Tarragona, Conca de Barbera, Penedes, Catalunya ir kt. Regionų pavadinimai atsispindi ir vyno etiketėse. Daugelis vyno gamybos centrų ir mažų gamyklėlių įsileidžia lankytojus ir mielai pasakoja apie savo darbą. Sakoma, kad Katalonijos vynas yra pats skaniausias, nes krašto klimatas labiausiai atitinka vynuogėms sirpti reikalingas sąlygas. Ypač vertinamos kalnų šlaituose augančios vynuogės. Jos turi kovoti už būvį, sutelkti visas savo gyvybines pastangas, kad įsitvirtingų akmeningoje žemėje, tad iš jų gaminamas vynas būna tirštas, o skonis su daugybe atspalvių. Iš tokių plotų vynuogės surenkamos rankomis. Jei vynmedžiai seni, ant jų derliaus nedaug uždera, bet skoniu vaisiai pranoksta modernių vynuogynų vynuoges, kur pirmenybė teikiama greitai ir daug derliaus teikiamiems jauniems vynmedžiams.Jei norite paragauti šio krašto vyno,prašau užsukti pas mus, adresu Raseinių g. 25, Kaunas.

Mūsų kontaktai:

Tel. +370 616 437 37

El. p. hotel@babilonas.lt

 

 

TRUMPAS ASORTIMENTAS

RŪŠINIAI VYNAI

Castel de Calders

Cava

Šiam nuostabiam vynui iš Katalonijos, gaminti renkamos Macabeo, Xarello ir Parellada vynuogės. Vynuogės skinamos pasiekus jų optimalią brandą. Kiekviena veislė atskirai fermentuojama nerūdijančio plieno talpose apie 20 parų, po to pradedama antroji fermentacija buteliuose. Ši fermentacija trunka skirtingai, priklausomai nuo Cavos rūšies.

Castel de Calders Cava - buteliuose fermentuojama iki 18 mėn., o Castel de Calders Reserva brandinama 36 mėnesius.

Mūsų siūloma Cava yra šviesiai geltonos spalvos. Aromatas primena švelniai skrudintą duonelę. Skonis lengvas, sklandus ir ilgai išliekantis. Skanaujant galime pajusti tobulą pusiausvyrą tarp rūgštingumo ir vaisių skonio. Taurėje galime pastebėti smulkius ir ilgai žaismingus Cavos burbuliukus, kurie karūnuoja šį gėrimą. Skanauti tarp 4 ir 7 º C. Idealiai tinka kaip aperityvas prie užkandžių, jūros gėrybių. Įdomiai jungiasi su sūriais.

 

PREKYBOS TINKLUOSE ŠIAIS GĖRIMAIS NEPREKIAUJAMA

Castel de Calders cava brut 0.75 ltr 11,5%   kaina                                      23,13 Lt / 6,70 €

Castel de Calders semi seco 0.75 ltr 11,5 %  kaina                                    23,13 Lt / 6,70 €

Castel de Calders Reserva Nature Brut 0.75 ltr 11,5%  kaina                  35,22 Lt / 10,20 €

Castell de Calders cava  brut Nature 0.75 ltr 11,5%                        25,21 Lt / 7,30 €

Castel de Calders cava Rose 0.75 ltr 11,5%                                     26,93 Lt / 7,80 €

 

DO Montsant vynai gaminami Katalonijos pietuose, kalnuotoje vietovėje, kuri ribojasi su DO Priorat. Vynuogės auginamos nuo 200 iki 700 metrų aukštyje virš jūros lygio.

Perlat Seleccio vyno gamybai pasirinkti tradiciniai mažo produktyvumo, tačiau daugiau nei 60 metų amžiaus Grenache ir Cariñena vynmedžiai. Vynuogės renkamos šiek tiek pernokusios ir maišomos su  Syrah vynmedžių derliumi. Kiekviena vynuogių veislė yra fermentuotas atskirai nerūdijančio plieno talpose, po to brandinama prancūziško ąžuolo statinėse, o dar vėliau brandinamas butelyje kol įgyja jam būdingą puokštę. Vynas kaštoninės ir tamsiai vyšninės raudonos spalvos, prinokusių raudonųjų vaisių kvapo. Stiprus ir gerai subalansuotas, jaučiama daug taninų. Rekomenduojama, prieš patiekiant perpilti į dekanterį ir valandą palaikyti  tarp 16 ir 18 º C temperatūroje. Idealiai tinka prie raudonos mėsos, paukštienos, žvėrienos, skrudintos avienos ar jautienos, grybų ir sūrių.

Perlat Syrah- intensyvios tamsios vyšnios spalvos su granato atspindžiais. Kvapas tarsi smarkiai susicukravusių prinokusių raudonųjų vaisių, aviečių ir gervuogių. Jo stiprus ir sodrus skonis su gerai integruotais medienos taninais primena džiovintas slyvas ir juodąjį šokoladą. Rekomenduojama prieš patiekiant perpilti į dekanterį ir valandą palaikyti tarp 14 ir 16 C. Idealiai tinka prie raudonos mėsos, žvėrienos ir troškinių. Tinka prie stipraus skonio sūrių.

Perlat Gernatxa- vynas vyšnios spalvos, elegantiško koncentruotų raudonųjų vaisių kvapo. Brandus, su subtiliais ąžuolo ir mineralų niuansais. Rekomenduojama prieš patiekiant perpilti į dekanterį ir valandą palaikyti tarp 14 ir 16 C. Idealiai tinka prie raudonos mėsos, žvėrienos, kepsnių ant grotelių ir sūrių.

Dairo Crianza- tamsiai vyšninės raudonos spalvos. Elegantiškas, koncentruotas prinokusių raudonųjų vaisių aromatas, ąžuolo ir mineralų niuansai. Rekomenduojamas su kepsniais keptais ant grotelių, troškintomis- ankštinėmis daržovėmis, rūkytas maisto gaminiais, ir žąsies kepenėlėmis. Šis vynas gali stovėti jūsų rūsyje ateinančius 7 metus.

PREKYBOS TINKLUOSE ŠIAIS GĖRIMAIS NEPREKIAUJAMA

Perlat Seleccio 0.75 ltr butelis kaina                                         43,16 Lt / 12,50 €

Perlat Syrah 0.75 ltr butelis kaina                        32,80 Lt / 9,50 €

Perlat Gernatxa 0.75 ltr butelis kaina                                        32,80 Lt / 9,50 €

Dairo Crianza 0.75 ltr butelis kaina                                           22,44 Lt / 6,50 €

 

Šie kilmingi vynai gaminami nuostabiame Katalonijos regione (Ispanija)-Priorat. Vynuogės šiame regione auginamos kalnų terasose ir stačiuose šlaituose. Ypatingas dirvožemis šioje srityje, taip pat žinomas kaip "llicorella", suteikia vynams puikią mineralų charakteristiką.

Siūlome jums ypatingas vyno rūšis. Llicorella classic, Llicorella Gran Selecio, Llicorella Blanc, Tendral ir Senorio de Convey.

Llicorella classic- tamsiai vyšninės raudonos spalvos su violetiniais atspindžiai, su juodųjų vaisių, vanilės ir kepintų migdolų aromatais. Skonis burnoje išlieka stiprus, koncentruotas su marmeladu ir kakavos skoniu. Elegantiškas ir subalansuotas poskonis. Rekomenduojama prieš patiekiant dekantuoti.

Llicorella Gran Selecio- tamsios, kaštoninės ir vyšnios spalvos su violetiniais atspindžiais. Subrandintų juodų vaisių ir mineralų aromatas. Burnoje kvapnus, pilnas ir stiprus, daug taninų. Ilgai išliekantis poskonis, elegantiškas ir gerai subalansuotas su gražiais niuansais iš brandinimo proceso. Rekomenduojama prieš patiekiant dekantuoti

Llicorella Blanc- vynas ypatingas tradicinėmis Pedro Ximenez vynuogėmis. Šis vynas fermentuojasi labai lėtai (18 dienų), po to 7 mėnesius brandinamas prancūziško ąžuolo statinėse ir galiausiai dar 6 mėnesius- butelyje. Po šių procesų Llicorella Blanc įgyja aukso geltonumo atspalvį. Skonis intensyvus, egzotiškas aromatas. Skanaujant jaučiamas saldaus dūmo skonis su tropinių vaisių minkštimo užuominomis ir  ąžuolo niuansais.

Tendral- tamsios rubino raudonumo spalvos, raudonųjų vaisių ir paskrudintų razinų aromatas. Burnoje yra sodrus ir stiprus, primena kakavą. Ilgai išliekantis poskonis. Rekomenduojama prieš patiekiant dekantuoti

Senorio de Convey- intensyvios vyšnių spalvos ir miško uogų aromato su ąžuolo ir mineralų niuansais. Rekomenduojama prieš patiekiant dekantuoti.

 

PREKYBOS TINKLUOSE ŠIAIS GĖRIMAIS NEPREKIAUJAMA

Llicorella classic 0.75 ltr butelio  kaina                                    55,24 Lt / 16,- €

Llicorella Gran Selecio 0.75 ltr butelio kaina                          69,06 Lt / 20,- €

Llicorella Blanc0.75 ltr butelio kaina                                                              48,34 Lt / 14,- €

Tendral 0.75 ltr butelio kaina                                                      29,- Lt / 8,40

Senorio de Convey 0.75 ltr butelio kaina                                29,-Lt / 8,40  €

 

 

Terra Alta regionas  pietų Katalonijoje. Vynuogynai įsikūrę 400 m aukštyje. Dirvožemyje daug kalkakmenio, nėra organinių medžiagų. Klimatas - karštos vasaros, šaltos žiemos ir mažai kritulių. Visos šios ypatybės leidžia vyndariams gaminti savitą vyną.

Clos del Pinel Negre - vyšnių spalva su violetiniais kraštais, aromatas primena raudonuosius vaisius. Burnoje išlieka šviežių vaisių poskonis ir gaiva. Rekomenduojama patiekti tarp 13 ir 15 ° C.

Tinka prie baltos ir raudonos mėsos, troškinių, ryžių patiekalų, sūrių su mėlynuoju pelėsiu, o taip pat prie įvairiausių užkandžių.

Clos del Pinel Garnatxa blanca- balto aukso spalvos, prinokusių baltųjų vaisių ir mineralų aromatas. Rekomenduojama patiekti tarp 8 ir 10 ° C. Tinka prie būdingų Viduržemio jūros virtuvės patiekalų, baltos mėsos, makaronų ir kreminių  sūrių.

Clos del Pinel Rosat- aviečių spalvos, raudonųjų ir cukruotų vaisių aromatas. Malonus skonis, vaisių poskonis. Patiekti tarp 7 ir 9 ° C. Tinka prie makaronų, ryžių patiekalų, rūkytų maisto produktų, baltos mėsos. Taip pat dera ir su daržovėmis, troškiniais, žąsies kepenėlėmis, sūriais su mėlynuoju pelėsiu, ir ypač prie rytietiškos virtuvės patiekalų.

 

PREKYBOS TINKLUOSE ŠIAIS GĖRIMAIS NEPREKIAUJAMA

 

Clos del Pinel Negre 0.75 ltr butelio kaina                              13,81 Lt / 4,- €

Clos del Pinel Garnatxa blanca 0.75 ltr butelio kaina           13,81 Lt / 4,- €

Clos del Pinel Rosat 0.75 ltr butelio kaina                               13,81 Lt / 4,- €

 

D.O. Taragona regiono vynai gaminami Katalonijos provincijoje, kurios vardu ir vadinasi ši vyno kilmės nuoroda. Taragona turi senas vyno gamybos tradicijas, kurios siekia romiečius. Šių vynų išskirtinumas tai kalkingas dirvožemis ir Viduržemio jūros klimatas, šviesa ir kritulių kiekis.

Roureda Reserva- rubino raudonumo vynas, su prinokusių vaisių aromatu ir pikantišku subalansuotu skoniu. Rekomenduojamas patiekti tarp 15 ir 17 º C su žvėriena, raudonos mėsos gaminiais ir sūriais.

Roureda Crianza- violetinės spalvos raudona su kaštoninės spalvos kraštais. Pernokusių vynuogių, prinokusių raudonųjų vaisių ir balzamiko aromatas. Intensyvus ir subalansuotas poskonis, kuris atskleidžia brandinimą ąžuolo statinėse. Rekomenduojama patiekti tarp 14 ir 16 º C temperatūroje. Gali būti patiektas kaip aperityvas arba su šalta mėsa, kepta mėsa ir raudonos žuvies patiekalais. Jis taip pat dera su makaronais, troškinias, ryžių patiekalais, vytintais sūriais. Būtina prieš patiekiant pusvalandį palaikyti atkimštą.

Roureda Negre- puikus tamsiai vyšninės spalvos su kaštoninės spalvos kraštais. Raudonųjų vaisių ir žaliųjų pipirų aromatas. Malonaus vaisinio skonio. Rekomenduojama patiekti tarp 14 ir 16 º C. Tinka prie baltos keptos mėsos, žuvies, makaronų, troškinių ir sūrių. Atkimšti vieną valandą prieš patiekiant.

Roureda blanc de blancs- balto aukso geltonumo spalvos, atsiskleidžia vaisių ir migdolų žiedų aromatas. Rekomenduojama patiekti tarp 5 ir 7 º C. Tinka kaip aperityvas, ypač prie Viduržemio jūros regiono virtuvės patiekalų, pavyzdžiui: vėžiagyvių, žuvies, baltos mėsos ir kreminių sūrių.

 

Roureda Crianza 0.75 ltr butelio kaina                                                           15,19 Lt / 4,40  €

Roureda blanc de blancs 0.75 ltr butelio kaina                                           13,12 Lt / 3,80  €

Roureda Cabernet Sauvignon                                                          13,12 Lt / 3,80  €

 

Atrinkus rankomis šiek tiek pernokusias Tempranillo, Grenache ir Cabernet Sauvignon veislės vynuoges, jos mirkomos kartu su odele iki 8 dienų. Kiekviena veislė yra fermentuojama atskirai nerūdijančio plieno talpose, regiliuojant temperatūrą. Po to vynas brandinamas prancūziško ir amerikietiško ąžuolo statinėse, kiek vėliau baigia bręsti buteliuose kol pasiekti savo puikią aromato ir skonio puokštę.


Patvarūs tamsiai raudonos vyšnios spalvos. Aromatas prinokusių raudonųjų vaisių ir marmelado, su odos poskoniais. Stiprus, subalansuotas burnoje, su gerai integruotais tamsaus medžio taninais. 

Rekomenduojama patiekti tarp 15 ir 17 ° C temperatūros. Tinka prie baltos mėsos, paštetų ir sūrių.

 

Masia Puvill Reserva DO Catalunya 0.75 ltr butelio kaina                        17,95 Lt / 5,20  €

Masia Pubill DO Catalunya raudonas                                                                                 11,05 Lt / 3,20

Masia Pubill DO Catalunya baltas 12 %                                                        11,05 Lt / 3,20

Masia Pubill DO Catalunya Rose 12%                                                                                11,05 Lt / 3,20

PREKYBOS TINKLUOSE ŠIAIS GĖRIMAIS NEPREKIAUJAMA


Raudonas sausas rūšinis vynas iš Ispanijos Tarragona regiono pagamintas išTempranillo ir Cabernet Sauvignon vynuogių.

Po 60 mėnesių brandinimo ąžuolo statinėse šis Gran Reserva „Baturrica“ vynas įgijo unikalų skonį ir gilią rubino spalvą. Vynas primena prinokusių juodųjų vaisių ir kakavos aromatą. Rekomenduojama patiekti tarp 15 ir 17 ° C temperatūros.

Vyną galima laikyti iki 6 metų nuo pirkimo datos.

Gran Reserva „Baturrica“ 0.75 ltr 0.75 ltr butelio kaina       13,81 Lt / 4,-  €

Šių metų naujiena Pfalz regiono (Vokietija) ir Bordo regiono Chateu Fonfroide (Prancūzija) vynai.

 

Altschuh Erben Grauer Burgunder pagamintas iš Pinot Grigio vynuogių 0.75 ltr    25,21 Lt / 7,30

Altschuh Erben Riesling 2011 0.75 ltr                                                                                        25,21 Lt / 7,30

Chateau Fonfroide Bordeaux 2010 baltas vynas                                                            25,21 Lt / 7,30

 

PREKYBOS TINKLUOSE ŠIAIS GĖRIMAIS NEPREKIAUJAMA

 

    

Rahana Inzolia I.G.P. Terre Siciliane 2013 0,75 l                                                               26,93 Lt / 7,80 €

Magaria Nero d'Avola / Cabernet Sauvignon Sicilia 0,75 L                                           43,85 Lt / 12,70 €

Dragonara Nero d'Avola / Merlot D.O.C. Sicilia 2012 0,75 l                                            26,93 Lt / 7,80 €

Dragonara Grillo D.O.C. Sicilia 2013 0,75 l                                                                         29,- Lt / 8,40 €

Haris Nero d'Avola I.G.P. Sicilia 2011 0,75 l                                                                       29,- Lt / 8,40 €

 

La Benda de Veci Barbera OP DOC 0.75 ltr                                                 39,- Lt / 11,30 €

Amarone Valpolicella DOC 2008 "La Corte del Pozzo" 17.5 %                         109,80 Lt / 31,80 €

 

ITALIŠKAS ŠAMPANIZUOTAS VYNAS

 

Spumante VIOLETTE  0.75                                                          29,35 Lt / 8,50 €

Spumante Millesimato DOC brut 0.75 ltr                                  44,89 Lt / 13,- €

Spumante Frederik DOC brut 0.75 ltr                                                             32,80 Lt / 9,50 €

Spumante Stefany DOC brut 0.75 ltr                                                              36,25 Lt / 10,50 €

Spumante prosecco DOC brut 0.75                                                               29,35 Lt / 8,50 €

 

Mas Perinet 2006                                                                                                 24,17 Lt / 7,- €

Fils de Vellut 2013                                                                                               19,- Lt / 5,50 €

Mas dels Mets DO Montsant red wine 0.75 ltr                                                                    17,95 Lt / 5,20 €

Cop de Ma Garnacha blanc 2013                                                                    13,81 Lt / 4,- €

Senorio de Convey DOQ Priorat raudonas 14 %                                                             29,- Lt / 8,40 €Gran Copos DO Terra Alta Reserva raud..vynas 13,5% 0.75 lt                         17,95 Lt / 5,20  €Gran Copos DO Terra Alta balt.vynas 12,5% 0.75 lt                                                          10,01 Lt / 2,90 €

 

Siete Leguas DO Tarragona white 12 %                                                       12,08 Lt / 3,50 €

Siete Leguas DO Tarragona red 12 %                                                           12,08 Lt / 3,50 €

Riesling "Alte Reben" 0.75                                                                               39,- Lt / 11,30 €

Riesling Spatlese edelsuss  0.75l                                                                   33,15 Lt / 9,60 €

Riesling Hochgewachs halbtrocken  0.75l                                                   29,- Lt / 8,40 €

 

KAVA

 

Kava Arabica Espresso A po 1 kg                                                                 44,89 Lt / 13,-  €

Kava Basic B po 1 kg                                                                   44,89 Lt / 13,- €

Kava Natural Espresso N  po 1 kg                                                                 43,16 Lt / 12,50 €

Kava Natural Roasted Ground  po 250 g                                6,90 Lt / 2,- €

 

Kepinti, lupti ir sūdyti dideli migdolų riešutai po 200 g 20,03 Lt / 5,80

Kepinti migdolų riešutai 17,95 Lt / 5,20

 

PREKYBOS TINKLUOSE NEPREKIAUJAMA


ALIEJUS

 

Kaip visi žinome alyvuogių aliejus yra keturių rūšių:

*aukščiausios kokybės ypač tyras pirmojo šalto spaudimo alyvuogių aliejus (Extra virgin olive oil), kuris spaudžiamas iš alyvuogių rinktų rankomis. Aliejus spaudžiamas tą pačią dieną, kai surenkamos alyvuogės. Šio aliejaus rūgštingumas, aromatas ir spalva atitinka aukščiausios kokybės produktą.Naudingas gydomasis Extra Virgin alyvuogių aliejaus poveikis pasireiškia dėl didelio kiekio mononesočiųjų riebalų ir antioksidacinių medžiagų. Tyrimai parodė, kad Extra Virgin alyvuogių aliejus apsaugo nuo širdies ligų, kontroliuoja blogojo cholesterolio kiekį kraujyje ir kelia gerojo cholesterolio kiekį.

*pirmo šalto spaudimo alyvuogių aliejus  (Virgin olive oil) šis aliejus dažniausiai gaminamas iš prastesnės kokybės alyvuogių, kurios netiko Extra virgin aliejaus gamybai.

*alyvuogių aliejus (Olive oil) paprastai vadinamas chemiškai rafinuoto aliejaus ir pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus mišinys.

*alyvuogių išspaudų aliejus (Olive –pomace oil). Šis aliejus gaminamas iš pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus atliekų (kitaip vadinamų –išspaudomis) apdorojant jas cheminiu būdu. Dažnai šie rafinuoti aliejai maišomi su pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi, kad įgautų malonų aromatą.

 

UAB „Babilonas LT“ importuoja į Lietuvą ir prekiauja ispanų kompanijos „Olis de Catalunya“ gaminamais Extra Virgin alyvuogių  aliejais.  „Olis de Catalunya“ kompanijos aliejai gaminami iš  Arbequina alyvuogių auginamų Siurana regione. Siūlomų aliejų  aromatas ir malonus skonis idealiai tinka gaminant salotas, jūros gėrybes bei mėsos patiekalus. Taip pat jie puikiai tinka marinatams, keptiems ir virtiems patiekalams. Naudokite „Oleaurum Extra Virgin“ ir „Unio Extra Virgin“ aliejus ruošdami įvairius padažus arba skanaukite tiesiog apšlakstę duonos riekelę.

 

 

Extra Virgin olive oil Oleaurum DOP Surana 0.25 ltr stiklinis butelis kaina               12,08 Lt / 3,50 €

 

 

 

Extra Virgin olive oil Oleaurum DOP Surana 0.50 ltr stiklinis butelis kaina               21,06 Lt / 6,10 €

Extra Virgin olive oil Oleaurum DOP Surana 0.50 ltr skardinė kaina     19,- Lt / 5,50

Extra Virgin olive oil Oleaurum DOP Surana 5 ltr skardinė                                           149,85 Lt / 43,40 €

EKOLOGIŠKAS Virgin olive oil Oleaurym DOP Surana 0.50 ltr stiklinis butelis kaina 23,13 Lt / 6,70 €

Extra Virgin olive oil DUC 0.75 ltr stiklinis butelis kaina                           19,- Lt / 5,50  €

 

 

Verdi 0,75 ltr                                                                                                           29,- Lt / 8,40 €

Extra Virgin olive oil DUC 3 ltr plastikinis butelis kaina                            69,06 Lt / 20,-  €

Extra Virgin olive oil DUC 5 ltr plastikinis butelis kaina                            104,97 Lt / 30,40 €

 

MEDUS

 

Medus, suneštas iš apelsinų medžių žiedų Pietryčių Katalonijoje. „Mel de taronger La masrojana“ gaminamas pagal receptūrą, kuri yra perduodama iš kartos į kartą. Medų galima valgyti su duona, sūriu, šviežiais vaisiais, džiovintais vaisiais, galima sumaišyti su pienu ir taip pat įdėti į pyragus, pyragaičius ir kitus desertus.

Apelsinmedžių žiedų medus 500 g. Kaina  20,10 Lt / 6,40

 

Juodosios Aragon alyvuogės. Šiomis alyvuogėmis galima pagardinti daugelį patiekalų, tačiau dažniausiai valgomos su salotomis, makaronais ar sūriu. Taip pat naudojamos kaip picos ingredientas, o tradiciškai naudojamos kaip aperityvas.

Juodos alyvuogės

Tai yra tokia veislė, kuri visada buvo auginama Priorat (Katalonija)regione. Jos nuskinamos kai pilnai subresta- nuo lapkričio iki gruodžio pabaigos.

Po derliaus nuėmimo, dideles alyvuoges marinuojamos, o iš mažų spaudžia ypatingą aliejų. Alyvuogės dedamos į specialius indus su vandeniu, druska ir žolelėmis, laikomos kelis mėnesius, kol jos  pasiekia tinkamą tradicini skonį.

 

Alyvuogės Negres 220 g. Kaina 10,36 Lt / 3,- €

Manzanilla alyvuogės kilusios iš pietų Ispanijos. Jos atrenkamos ir skirstomos pagal dydį bei supakuojamos. Pagamintos naudojant vandenį, druską ir prieskonines žoleles. Puikiai tinka skanauti pusryčių metu ar patiekti kaip aperityvą. Taip pat pagarditi salotas, picą ir daugelį kitų patiekalų. Manzanilla alyvuogėsManzanilla veislė kilusi iš pietų Ispanijos, yra viena iš labiausiai naudojamų alyvuogių. Pasižymi nuostabiu skoniu. Auginamos pagal orginalius auginimo būdus, bei vėliau atrenkamos tik geriausios alyvuogės.Alyvuogės yra sudedamos į specialius indus su vandeniu, druska ir žolelėmis, kur yra laikomi kelis mėnesius, iki tol kol pasiekia tinkamą skonį, bei tekstūrą.Manazanilla alyvuogės valgomos vienos kaip aperityvas, tinka daržovių salotoms pagardinti, taip pat į kitus įvairius patiekalus kaip pavyzdziui kepant picą.

Alyvuogės Manzanilla 220 g. Kaina 10,36 Lt / 3,-

 

 

Aceitunas Gazpacha alyvuogės. Actas ir citrina su aštrumo prieskoniu sudaro fantastišką marinato derinį. Alyvuogės yra sumaišytos su morkomis. Tai neprilygstamas derinys tiems, kurie mėgsta stiprius skonius ir aromatus. Šios alyvuogės yra puikus kompanionas gėrimams (ypač prie alaus) ir gali būti patiekiamas kaip aperityvas.

Alyvuogės Gaspacha 220 g. Kaina 12,08 Lt / 3,50

 

Aštrios Gordal alyvuogės. Tai tradicinės Andalūzijos alyvuogės, kurios yra nepaprastai sultingos ir didelės. Kad atskleisti šių alyvuogių skonį jas reikia pagardinti čili pipiru, todėl yra vadinamos „picantes“ (aštrios).  Truputis čili pipiro suteikia Gordal alyvuogėms išskirtinį skonį, kuris ypač vertinamas Amerikoje. Gordal alyvuogės

Šios alyvuogės yra dar viena tradicinė veislė užauginta pietų Ispanijoje. Jos yra didelės, pilnos marinato “guindilla” skonio.

Po derliau nurinkimo, tik didžiausios ir geriausios alyvuogės yra pasirenkamos marinuoti su vandeniu, raudonuoju chilli ir druska. Chilli duoda charakteringą, šiek tiek aštrų skonį, kuris nėra per aštrus ar dominuojantis.

Šis idealus skonių derinys labiausiai tinka į salotas ir kaip aperityvas prie gėrimų.

Alyvuogės Gordal 220 g. Kaina 12,08 Lt / 3,50 €

 

Alyvuogių kokteilis. Actas ir citrina su aštrumo prieskoniu sudaro fantastišką marinato derinį. Alyvuogės yra sumaišytos su svogūnėliais, marinuotais agurkėliais ir morkomis. Tai neprilygstamas derinys Tiems, kurie mėgsta stiprius skonius ir aromatus. Šios alyvuogės yra puikus kompanionas gėrimams (ypač prie alaus) ir gali būti patiekiamas kaip aperityvas.

Alyvuogių kokteilis 220 g. Kaina 8,98 Lt / 2,60

 

Arbequina - tai mažų ir labai skanių alyvuogių veislė, kurios buvo auginamos El Priorat regione (randasi šalia La Masrojana vietoves-Katalonija) daugiau nei 1000 metų. Šių alyvuogių derlius prasideda rugsėjo pabaigoje-spalio pradžioje. Po derliaus nuėmimo marinuojamos tik idealios formos ir spalvos alyvuogės.

Jos patenka į specialius molinius indus, kurie vadinasi „tinaja“. Po to įpilamas vanduo, sudedamos žolelės, bei druska. Marinavimo procesas stebimas kas savaitę, tam, kad užtikrinti tinkamą skonį, po kelių mėnesių alyvuogės yra užkonservuojamos į stiklainius.

Alyvuogės Arbequina 220g. Kaina 7,97 Lt / 2,30  

 

 

ACTAS

 

VINAGRE DE VINO DE CAVA – actas pagamintas iš Cava vyno, charakteringų vynuogių veislių mišinio Cava.

Šis saldžiarūgštis actas, dėka savo subtilių vaisinių prieskonių, tobulai tinka prie visų tipų salotų, marinatų, žuvies ir jūros gėrybių pagardinimui.

Actas Cava 0,5 l. Kaina 19,68 Lt / 5,70  

 

AGRIDULCE DE MERLOT – saldžiarūgštis actas pagamintas iš Merlot vyno

Labai intensyvaus kvapo, 12 mėnesių brandintas prancūziško ąžuolo statinėse. Gobšus ir elegantiškas aromatas primena gervuoges, avietes ir žibutes.

Actas Merlot 0,5 l. Kaina 27,97 Lt / 8,10

 

VINAGRE DE RIESLING – Riesling vyno actas.

Saldžiarūgštis actas, pagamintas iš Riesling vyno, kilusio is Lonsheimo. 12 mėnesių brandintas prancūziško ąžuolo statinėse. Labai elegantiškas ir skoningas, turi vaisinių elementų, puikų rūgštingumą ir šilkinį pavidalą.

Actas Riesling 0,5 l. Kaina 27,97 Lt / 8,10  

 

VINAGRE DE MOSCATEL – muskatinis vyno actas.

Actas, pagamintas iš Moscatel vyno. Saldžiarūgštis, subalansuoto rūgštingumo actas, kuris puikiai išlaikė vaisinius ir gėlių aromatus iš vynuogių, iš kurių jis buvo pagamintas. Tinka salotoms, desertams, galima vartoti kaip balzaminių actų pakaitalą.

Actas Moscatell 0,5 l. Kaina 19,68 Lt / 5,70

 

VINAGRE DE VINO DE VERMUT – vyno actas.

Vyno actas yra prisotintas subrendusių žolelių ir vaisių kvapo, švelnaus skonio, kuris būdingas kataloniškiems vermutams. Jo gilus skonis ir stiprus aromatas. Gali būti naudojamas kaip marinatas, puikiai tinka pagardinti padažus ir sultinius.

Actas Vermouth 0,5 l. Kaina 19,68 Lt / 5,70

 

VINAGRE DE MANZANA – obuolių balzamiko actas .

Actas pagamintas pagal Schutzenbach metodą iš rūpestingai atrinktų sunokusių obuolių sulčių. Actas yra specifinės spalvos ir skonio.

Actas Obuolių 0,5 l. Kaina 14,85 Lt / 4,30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  vynas_small.jpg (regular, 200x200)

 

Išankstinė rezervacija

Neradote jums aktualios informacijos, kilo papildomu klausimų ar pasiūlymu, parašykite mums:

ŠalisAtvykimo data


Išvykimo data


Svečių skaičius


Pasirinkite kambarį


Pridėti kitą kambarį
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
Pastaba:

Gaves Jūsų užklausą mūsų viešbučio administratorius susisieks su jumis per 24 val. el. paštu ar telefonu ir suderins užsakymo detales. Laukiame Jūsų apsilankant pas mus.